Microring predlžovanie vlasov (Micro ring vlasy) sú ideálnym riešením pre dlhodobé predlžovanie a zhrubnutie vlasov. Predlžovanie vlasov vyrobené zo 100% remy ľudských vlasov sa s vašimi vlasmi neviditeľne premiešajú.

Nasadenie kolíkov je jednoduché pomocou malých hliníkových krúžkov (odtiaľ názov micro ring vlasy), ktoré sú potiahnuté silikónom, čo zvyšuje stabilné predĺženie na dlhšiu dobu. Ide o tzv. chladnú metódu predlžovania vlasov, preto nezasúvame micro-ring predlžovanie pomocou lepidiel alebo chemikálií ani tepelné spracovanie, ktoré môžu v niektorých prípadoch poškodiť vlasy.

Odhadovaná doba inštalácie je približne 3 – 4 mesiace v závislosti od rýchlosti rastu vašich vlasov. Sú veľmi vhodné pre všetky typy vlasov dlhšie ako 10 cm s výnimkou krehkých vlasov.

Môžete si vybrať z mnohých farieb a dĺžok, sada obsahuje 50 prameňov ľudských vlasov, čo postačuje pre menšie zahusťovanie. Ak však chcete dosiahnuť väčšie zhrubnutie a výrazné predĺženie vlasov, odporúčame kúpiť aspoň dve sady.

Vyberte vlastné
Close Menu

vitajte

Prihlásenie & obchode!

alebo