• Predlžovanie vlasov

  Predlžovanie vlasov (15)

  Predĺženie vlasov vo všetkých možných tvaroch, dĺžkach a farbách vám umožní rýchlo a ľahko zmeniť účes. Pridajte kefu alebo ovocie a ovocie, roztiahnite si vlasy alebo urobte svieže vlasy. Všetko na jednom mieste.
 • Clip in vlasy

  Clip in vlasy (13)

  Clip in predlžovanie vlasov so sponkami/klipmi sú inovatívnou voľbou predlžovania vlasov pre každú príležitosť, či už je to denný program, zábava alebo slávnostná udalosť. Túto metódu predlžovania využíva 80% našich klientov, pretože ide o trvalé predĺženia, ktoré sa ľahko udržiavajú a vynikajúca kvalita zo 100% ľudských remy vlasov alebo Thermofibre ™ syntetických vlasov. Spony sú potiahnuté silikónom, čo poskytuje dodatočnú oporu vlasovým vložkám, ktoré jemne, ale pevne priľnú k našim vlasom a nepoškodia pokožku hlavy. Najväčšou výhodou tohto typu predlžovania vlasov je to, že nemá žiadne škodlivé účinky, ľahko sa nasadzuje a ošetruje a je dostupnejšia v porovnaní s inými…
 • Micro ring vlasy

  Micro ring vlasy (1)

  Microring predlžovanie vlasov (Micro ring vlasy) sú ideálnym riešením pre dlhodobé predlžovanie a zhrubnutie vlasov. Predlžovanie vlasov vyrobené zo 100% remy ľudských vlasov sa s vašimi vlasmi neviditeľne premiešajú. Nasadenie kolíkov je jednoduché pomocou malých hliníkových krúžkov (odtiaľ názov micro ring vlasy), ktoré sú potiahnuté silikónom, čo zvyšuje stabilné predĺženie na dlhšiu dobu. Ide o tzv. chladnú metódu predlžovania vlasov, preto nezasúvame micro-ring predlžovanie pomocou lepidiel alebo chemikálií ani tepelné spracovanie, ktoré môžu v niektorých prípadoch poškodiť vlasy. Odhadovaná doba inštalácie je približne 3 - 4 mesiace v závislosti od rýchlosti rastu vašich vlasov. Sú veľmi vhodné pre všetky typy…
 • Vlasy na Keratín

  Vlasy na Keratín (1)

  Trvanlivosť keratínových predlžovania (3 až 6 mesiacov) zaisťuje inštaláciu tak, že sa prilepí na keratínové svorky pomocou lepidla na vloženie prameňov do pokožky hlavy. Táto metóda je obľúbená, pretože keratínové predlžovacie zmesi sa s vašimi vlasmi veľmi dobre hodia, pričom sú ľahké a ľahko zvyknuteľné. S pomocou keratínových predlžení môžete tiež pridať vlákna iných farieb vložením iba niekoľkých keratínových prameňov. Keratínové predĺženie vlasov je štandardným typom predlžovania vlasov s tepelným ošetrením, ktoré ponúka väčšina kaderníckych salónov v našej krajine. Na rozdiel od Clip in predlžovaní ide o metódu predlžovania opráv, ktorú nosime nepretržite až do odstránenia. Používatelia týchto úžasných predlžovaní sú niektorí z miestnych a…
 • Vlasové vložky

  Vlasové vložky (15)

  Pomocou vlasových vložiek alebo vložiek môžete svoj vlasový kefku rýchlo a ľahko predĺžiť alebo pridať ovocno-ovocné. Môžete si vybrať z prírodných a umelých vlasov rôznych veľkostí a v rozsiahlej palete farieb. Prírodné vlasové vložky môžu byť tiež natierané v požadovanej farbe a tvarované podľa vašich predstáv. Účesy sú vynikajúcou príležitosťou na rýchlu zmenu vzhľadu vášho účesu, pretože za pár minút môžete ľahko pripojiť krásny dlhý účes a nosiť ho pri rôznych príležitostiach, pri práci alebo pre zábavu.
 • Weft predlžovanie vlasov

  Weft predlžovanie vlasov (1)

  Zaujímavým riešením na predĺženie alebo zhrubnutie vášho účesu pomocou vlasoch Weft je schopnosť ušiť weft alebo vytvoriť vlastné predĺženie Clip in. Weft vlasy sú široké 183 cm a môžete ich orezať na šírku, ktorá vám vyhovuje. Môžete si vytvoriť svoje vlastné predĺženie Clip On šitím na weft vlasy, čo vám pomôže nasadiť vlastné predĺženie. Vlasy weft sú vyrobené z ľudských remy vlasov, ktoré sa ľahko udržuju, narovnávajú, skrútia alebo dokonca vyfarbia alebo upravujú.
 • Tape in vlasy

  Tape in vlasy (3)

  Tape in samolepiace predlžovanie vlasov je bezpochyby jednou z najpopulárnejších metód predlžovania vlasov, pretože je to ľahký spôsob, ako zmestiť vlasové pramene 100% ľudských vlasov. Samolepiaca páska je pripevnená k hornej časti každého prameňa na obidvoch stranách, čím »upevnite« pramene na pokožku hlavy. Aj keď je to jednoduchý postup, stále odporúčame, aby prácu vykonával kvalifikovaný kaderník, pretože je vhodné aplikovať predlžovanie na tenké pramene vlasov. Je to úplne neagresívny spôsob predlžovania a zahusťovania prírodných vlasov, veľmi tenké lepiace pásky neobsahujú chemické prísady a pramene sa dajú vždy odstrániť a znova prilepiť, a tak sa samolepiace pásky alebo tape-it predlžovania možu…
 • Copy

  Copy (9)

  Copy sú jedným z najpraktickejších účesov všetkých čias, vždy v móde, a v poslednej dobe ženy fascinujú dlhé a plné účesy, ktoré prispievajú k štýlovému vzhľadu. Ponúkame vám copy vyrobené na 100% z ľudských vlasov alebo zo syntetických. Aj keď sú vlasy vyrobené z termovlákna lacnejšie, nie sú o nič menej kvalitné, pretože sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý možno dokonca vyžehliť až na 160 stupňov. Nasadenie copu je jednoduché, všetko môžete urobiť sami. Jednoducho spojite vlasy do copu alebo do menšieho drdolu a vložte syntetický cop z krásnych vlasov. Nakoniec stačí utiahnuť šnúrku alebo remienok.
 • Clip in ofina

  Clip in ofina (3)

  O ofinách Ofina je forma účesu, ktorá si vždy písala svoju históriu. V prvej polovici dvadsiateho storočia Brigitte Bardot stanovila módny trend, ktorý pretrváva dodnes. Chceli by ste väčšiu zmenu a nie ste si istí, či sú ofiny pre vás vhodné? Nemusíte ostrihať vlasy, vyskúšajte odnímateľna Clip in ofina z ľudských alebo syntetických vlasov. Vyberte si správny tvar, ktorý zodpovedá tvaru vašej tváre a váš účes sa okamžite zmení.
 • Vrkoče

  Vrkoče (1)

  Jumbo vrkoče Kanekalon vlasy sú vysoko kvalitné syntetické vlasy, ktoré sú odolné voči teplu a ideálne na výrobu vrkôčikov. Vrkoče sú už desaťročia zaujímavým a obľúbeným účesovým riešením, s kanekalon vrkočmi okamžite zmeníte svoje vlasy na niečo jedinečné. Môžete sa rozhodnúť pre vrkôčiky, ktoré sú spletené po celej hlave (»boxerské vrkôčiky«) alebo jeden hrubý vrkoč (»jumbo vrkoč«). Môžete si tiež dať svoj vrkoč do drdolu, ktorý odhalí krásu vašej tváre a zároveň vykúzli bohatý účes pre, ktorý určite nebudete bez povšimnutia.
 • Parochne

  Parochne (15)

  Účes si môžete zmeniť pomocou parochne. Môžete si vybrať parochňu z prírodných alebo syntetických vlasov. Okrem obvyklých parochní, ponúkame tiež polovičné parochne, ktorá je umiestnená iba na temene hlavy, aby vám poskytla neviazanosť účesu. Pre dokonale prirodzený vzhľad odporúčame zvoliť čipka predná parochňa, pretože čipka a tenká sieťovina pripevnená k pokožke nie sú viditeľné. Môžete ju zmeniť na cop a vyzerá to prirodzene. Určite nájdete správne riešenie v našej širokej ponuke parochieň.
Close Menu

vitajte

Prihlásenie & obchode!

alebo